1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо бюджетні способи, як прикрасити свою домівку до Нового року (ФОТО)

18.12.2018 21:22 Суспільство

Уже цієї ночі закарпатськими хатами ходитиме Святий Миколай, завтра в Ужгороді урочисто запалять міську ялинку, а це значить, що новорічні свята уже почалися!

Уже цієї ночі закарпатськими хатами ходитиме Святий Миколай, завтра в Ужгороді урочисто запалять міську ялинку, а це значить, що новорічні свята уже почалися!

Сайт міста Ужгорода 0312.ua підготував для вас кілька простих і бюджетних ідей, які ви можете втілити у життя самі чи долучити до цього усіх домашніх (особливо дітей), і влаштувати із прикрашання оселі ще одне свято.

Штучний сніг

 

На Закарпатті сніг і морози далеко не завжди збігаються зі святкуванням Нового року та Різдва Христова, тому прикрасити оселю штучним снігом буде дуже доречно. Один балончик штучного снігу коштує близько 20-25 грн. Особливо гарно такий сніг виглядатиме на вікнах, якщо підготувати заздалегідь трафарети ось такого плану – їх можна знайти в Інтернеті і роздрукувати вже готовими, а можна намалювати самим:

 

Щоб трафарети надійно трималися на склі, їх варто трохи змочити водою – тоді навіть найдрібніші деталі будуть прикріплені. Після цього, попередньо струсивши балончик, на відстані близько 30 см від вікна розпилюємо сніг. Коли сніг трохи підсохне і зафіксується, трафарети можна знімати.

 

Важливо! Перед тим, як прикрашати вікна штучним снігом, заберіть навколо абсолютно усе зайве – бажано навіть фіранки. Такий сніг дуже летючий, і він буде не лише на склі, а й навколо вікна. Тож прибирати з порожньої поверхні буде значно простіше.

Гірлянди

 

У нашому звичному уявленні гірлянди – це святкові вогники, що блимають і живляться від батарейок чи безпосередньо з електромережі. Та насправді гірлянди – це декоративний ланцюжок з'єднаних між собою ниткою/дротом предметів (гілок, квітів, лампочок, ліхтариків, тощо). Тобто насправді гірлянду можна виготовити з будь-чого: головне – проявити трохи фантазії.

 

Для того, аби виготовити гірлянду, вам знадобляться дві основні речі – нитка, дріт або ліска і власне прикраси – вирізані кружальця з паперу (білого чи кольорового), сніжинки, декоративні кульки тощо. Тут головне – обрати, що подобається саме вам, і – творити!

Дерев’яні іграшки

 

Екологічні та розмальовані на власний смак – такі іграшки можуть цілком претендувати навіть на сімейну реліквію! Вирізати із дерева їх зовсім не обов’язково – потрібно лише придбати заготовки (одна така заготовка коштуватиме близько 10 грн) і фарби – акрилові, наприклад. Деякі набори – передусім для дітей – продаються одразу з фарбами і кистю. Ось, наприклад, такі:

Іграшки з пластиліну

 

Перш за все варто зазначити, що пластилін має бути спеціальний – так званий легкий пластилін, ліпака. Він легко ліпиться, а через 12-24 години остаточно застигає у наданій формі і стає дуже легким: така іграшка не помнеться, не маститиметься і виглядатиме дуже яскраво на ялинці, зовсім не обтяжуючи гілочки. Дітям таке «завдання» особливо подобається.

Декоративні шишки

 

Їхати в ліс не обов’язково - назбирати шишок, які лежать на землі нікому не потрібними, можна і у місті. Довгі, широкі, розкрити і нерозкриті – це абсолютно не має значення. Шишки можна прикрасити уже згаданим вище штучним снігом, а також – фарбами, блискітками та намистинками.

Іграшки з фетру

 

Виготовити таку іграшку зовсім не складно, навіть якщо у вас немає великого досвіду у викрійках та шитті. Усі необхідні шаблони можна знайти в мережі Інтернет, або ж вигадати щось на власник смак: це можуть бути новорічні атрибути (сніжинки, ялинки, шишки),символ прийдешнього року – порося, або ж улюблені герої з казок та мультфільмів. Корисний лайфхак: для кріплення деяких деталей можна використовувати «павутинку» - спеціальну стрічку, яка склеює два шматочки тканини, якщо по верхньому із них пройтися праскою.

Їстівні іграшки на ялинку

 

Ні, це не обов’язково мають бути цукерки, як кілька десятків років тому. Дуже гарно на ялинці виглядатимуть розмальовані кольоровою глазур’ю пряники: їх можна як придбати уже готовими, так і виготовити самим.

Основні інгредієнти пряничного тіста – це борошно і мед (цукор). Для аромату у пряники додають також імбир, корицю та мускатний горіх. Також потрібні будуть яйця, вершкове масло та розпушувач для тіста. Пропорції усіх складових вам потрібно буде вирахувати відповідно до того, скільки пряників ви хочете зробити.

Для того, щоб створити диво, не потрібно нічого надзвичайного. Переконайтеся у цьому самі!

Нагадаємо, що в рейтингу найбільш популярних місць для святкування Нового року та Різдва - Закарпаття в трійці лідерів.

Читайте на ГК:Це більше, ніж традиція: як пофарбувати яйця на Великдень без хімічних барвників
Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська