1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мінсоцполітики пояснили, що робити субсидіантам з "зайвими" родичами

04.12.2018 12:32 Суспільство ВАЖЛИВО

Однією з проблем, чому українцям не виділяють субсидії, є наявність прописаних членів родини, навіть, якщо вони не проживають разом.

Однією з проблем, чому українцям не виділяють субсидії, є наявність прописаних членів родини, навіть, якщо вони не проживають разом.

Не завжди люди знають, як діяти у такій ситуцації. На днях народним депутатм вдалося врегулювати ці питання. Майбутнім субсидіантам пояснили, як діяти, коли потрібні пільги, і що робити з "зайвими" родичами.

"Щоб довести факт роздільного проживання зареєстрованого у вашому будинку родича, достатньо будь-якого документа, що підтверджує постійне перебування його в іншому місці. Таким документом може бути довідка з місця роботи, договір оренди житла, довідки з садка або школи, куди ходить дитина і т. д.", - пояснив Генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За словами чиновника, в разі, якщо такі документи отримати неможливо — має бути акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства соціальними інспекторами.

У свою чергу, глава Комітету Сергій Каплін зазначив, що соціальних інспекторів у сільській місцевості в середньому один або два на район, а перевірок таких багато. Це теж проблема, яка невідкладно повинна бути вирішена урядом.

Наразі уряд займається врегулюванням питання щодо створень комісій у сільській місцевості.Ці комісії будуть навідуватися в домогосподарства та перевіряти дані, зазначені отримувачами субсидій. Після чого вирішуватиметься, чи надана інформація щодо родичів дійсна, що звісно ж вплине на рішення управління соцзахисту про надання пільг, інформує "24кс".

Нагадаємо, монетизація пільг і субсидій відбуватиметься у три етапи.

Читайте на ГК:Історичний день: закарпатський військовий з позивним "Металіст" розпочав Чемпіонат України з футболу (ФОТО)
Читайте на ГК:Українців теж стосується: відбулися зміни в правилах перетину кордону
Читайте на ГК:Перегляд зарубіжних фільмів з українською озвучкою
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська