4. > >

ФК "Минай" без перешкод здобув історичну перемогу

27.09.2018 09:06 Суспільство

Середа, 26 вересня  – історична дата для ФК «Минай».

Адже саме в цей день молода та амбітна команда пробилася в 1/8 фіналу свого дебютного Кубку України. Це подія не тільки для закарпатського, а й українського футболу! Адже таке досягнення для команди, яка тільки перший рік грає у професійному футболі, значна подія, яка схожа на футбольну казку.

І для цього було пройти серйозного суперника. МФК «Миколаїв» – команда першої 4-ки Першої Ліги.

Щоправда, як розповів на післяматчевій прес-конференції головний наставник гостей Руслан Забранський, «Миколаїв» у цьому сезоні вирішив зробити ставку на чемпіонат, а не Кубок. Тому і випустив на гру далеко не основний склад, який, звісно, не збирався здаватися.

Тим більше, Перша ліга – це Перша ліга. І навіть напівосновний склад «миколаївців» був небезпечний. Але не проти такого «Минаю».

За інформацією інформаційного департаменту ФК «Минай», закарпатська команда, на радість повному стадіону, знову продемонструвала відмінний, результативний, динамічний футбол.

Не злякавшись більш досвідчених колег, «Минай» з першої хвилини почав грати у свою гру, заволодів мячем та створюваючи небезпеку через позиційні атаки. Але хороший рівень «Миколаєва» давався взнаки: захисники вміло блокували наближення до воріт «минайських» форвардів, вигравали повітряні дуелі, були першими на підборах.

У першій половині першого тайму була лише боротьба в центрі поля, де ніхто не хотів поступатися. Змінила все 27 хвилина матчу.  Саме тоді «минайці» таки знайшли ключі від оборони команди «корабелів». Нурієв та Гегедош грою в дотик вивели Михайло Кополовця на ударну позицію і він забиває. Щоправда, лінійний рефері зафіксував у цьому епізоді офсайд.

Але саме після склалося враження, що «минайці» «розкодували» доступ до воріт «Миколаєва». І атаки нахлинули. На 30-ій хвилині Пиняшко розігнався і віддав на Гегедоша, а той спочатку пробив у поперечину воріт, а потім відправив мяча поруч із стійкою.

Моменти стали гостріші. І на 35-ій хвилині це вилилося в гол. Після чергової небезпечної атаки, сфолили на Нурієві у штрафній «Миколаєва». Арбітр з Києва призначив пенальті, який реалізував Василь Кобін.

Він, між іншим, у цьому матчі грав номінального центрального захисника. І зіграв дуже непогано. Небезпечних моментів у «Миколаєва» було обмаль і однією з причин був саме Кобін. До речі, універсалізм цього футболіста просто вражає. Кобін у цьому сезоні за «Минай» не грав лише на позиції воротаря і всюди був дуже корисним.

І десь завдяки надійній грі у обороні, «корабели» не змогли зламати хід поєдинку. А «Минай» свого вже не відпускав. І у другому таймі, як вмілий боксер, просто таки добив свого опонента: володіли ініціативою, господарювали в центрі поля, постійно нагнітали ситуацію у чужих воріт.

І на 67-ій хвилині забивають ще. Микуляк подав з кутового, а Гегедош наче завис у повітрі і чітко переправив м’яча у ворота голкіпера «Миколаєва» Поповича – 2:0.

А через 4 хвилини стало остаточно відомо, хто увійде у 16-ку кращих в цьому турнірі. Стасюк розігнав чергову атаку, віддав у штрафну на Гегедоша, а той асистував під удар Василю Пиняшко – 3:0! Нокаут! Особливо радісно за Пиняшка, адже це перший його гол в сезоні!

Щоправда, на мить, але підопічні Руслана Забранського таки змогли відновити інтригу. Відразу після пропущеного третього голу, гості заробили шанс на штрафний в метрів 35 від воріт. Олег Дмитренко пробив, а голкіпер «минайців» Мелашенко помилився і м’яч опинився у воротах.

Проте, у останні 15 хвилин «Минай» був ближчий до 4-го голу, ніж «Миколаїв» – до шаленого камбеку. У підсумку – 3:1 і «минайці» святкують історичний вихід у 1/8 Кубку України.

Неймовірне досягнення для молодої та амбітної команди, яка цією вікторією заявляє про себе на всю футбольну Україну!

Свого суперника в наступному раунді «Минай» дізнається 28 вересня.

«Минай»  – «Миколаїв» 3:1

Голи: Кобін, 36 з пенальті (1:0), Гегедош, 68 (2:0), Пиняшко, 72 (3:0), Дмитренко, 74 (3:1)

«Минай»: Мелашенко, Беца, Стасюк, Ощипко, Кобін, Гавриленко, Микуляк, Кополовець (Смокоровський), Пиняшко, Нурієв (Образцов), Гегедош (Шпак).

«Миколаїв»: Попович, Сартіна, Назаренко, Горват, Дмитренко, Антонюк, Швець (Семенина), Брижчук, Петров (Берко), Кушніренко, Авраменко (Кравченко).

Попередження: Гегедош –  Дмитренко, Антонюк, Брижчук

Арбітр: І. Бич (Київ)

Стадіон “Минай”, 1287 глядачів

Нагадаємо, що переможець обласного турніру «Карпатський Медвідь» здобув чергову перемогу.

Читайте на ГК:Життя закарпатських ромів між світовими війнами: з'явились унікальні кадри (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Діти залишились без батька: закарпатці провели в останню дорогу полеглого Героя (ФОТО)