1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У мережі розповіли про російсько-угорський дзюдоїстський зв'язок

29.08.2017 23:41 Суспільство

Президент Росії Володимир Путін, почесний президент Міжнародної федерації дзюдо, приїхав у Будапешт до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана не тільки з нагоди чемпіонату світу з дзюдо.

Президент Росії Володимир Путін, почесний президент Міжнародної федерації дзюдо, приїхав у Будапешт до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана не тільки з нагоди чемпіонату світу з дзюдо.

"Обидва вважають орієнтований на інтереси і влада стиль державного управління єдиною зрілою формою політики", - пише постійний автор Die Welt Борис Калнокі.

З собою в Будапешт Путін захопив мало не полкабінета міністрів - крім спортивних заходів, на порядку денному також переговори з угорським урядом щодо економічного співробітництва і рішень в сфері енергетичної політики, передає inopressa.

"Газовий договір між Росією і Угорщиною закінчується в 2019 році, до того ж російська компанія" Росатом "планує розширити і модернізувати АЕС" Пакш "- проект, що викликає неоднозначні політичні оцінки", - зауважує автор статті.

"Господар Кремля - ​​частий гість в Будапешті. Він щорічно зустрічається з Орбаном, ЗМІ люблять представляти двох політиків як друзів, а Угорщину - як троянського коня російських в ЄС або НАТО", - йдеться в статті.

"У Путіна немає яскраво вираженої індивідуальності", - говорить Орбан про російського президента. Він представляє тільки російську владу і те, що він вважає інтересами своєї країни. Як зауважив одного разу в інтерв'ю з автором публікації угорський прем'єр, "дружити з Путіним не можна" - його навіть не можна до кінця зрозуміти.

"Однак особисті взаємини між двома політиками - безумовно краще, що пов'язує Путіна з главою якої-небудь держави НАТО або ЄС", - зазначає Калнокі.

Путіна і Орбана багато що об'єднує. "Обидва вважають орієнтований на інтереси і влада стиль державного управління єдиною зрілою формою політики. Всякі сентименти, особливо в підході до вирішення міграційного питання в Європі, вони вважають дитячим лепетом, а принциповість у питаннях дотримання прав людини по всьому світу - наївністю", - пише журналіст.

"Обидва політики вважають за краще вирішувати важливі питання між собою і скріплювати їх рукостисканням, що не довіряючи всяким хитромудрим інститутам - таким, як комітети або парламенти, - стверджує Калнокі. - Зрештою, Орбану легше вести переговори з таким партнером, як Путін, ніж з Єврокомісією , оскільки два мужика швидше домовляться".

"Російський президент і угорський прем'єр поділяють багато в чому однаковий світогляд, особливо в тому, що стосується ситуації в світовій політиці. На думку обох, домінування Заходу підійшло до кінця. (...) Майбутнє буде багатополярним, а відносини між державами будуть будуватися на билатеральной основі ", - передає видання.

Відповідно до цієї концепції, невелика країна Угорщина "не повинна орієнтуватися лише на одну велику державу, а повинна мати можливість запропонувати щось відразу декільком: німцям - виробництво на своїй території, американцям - розміщення військових баз, туркам і китайцям - економічні можливості".

Але що ж Орбан пропонує російським? "Перш за все, можливість показати себе, - вважає Калнокі. - Приїжджаючи в Угорщину (а якщо Меркель була в Будапешті у Орбана всього раз, Путін був тут вже сім разів), російський президент демонструє, що НАТО і ЄС не дотримуються єдиної позиції щодо Москви ".

"Це не зовсім так. Угорщина дотримується всіх зобов'язань: не голосує проти антиросійських санкцій, хоча на словах виступає проти них; активно підтримує політику НАТО щодо захисту країн Балтії та України від російської загрози", - зауважує журналіст.

"Дешевий російський газ і дешева російська атомна енергія - це не в останню чергу кошти політичного впливу. Путін сподівається повернути колишній вплив Росії в регіоні, а Орбан - отримати від нього гроші, не потрапляючи при цьому в сильну залежність від Москви", - робить висновок автор публікації.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, "Будапештська угода" Путіна тримається на хиткому фундаменті.

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська