1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Вільшанах діятиме реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю

09:45, 17 Липня Суспільство

На базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитбудинку-інтернату діятиме Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю.

З ініціативи голови облдержадміністрації, департамент соціального захисту населення ОДА вносить на розгляд депутатів облради проект рішення «Про створення комунального закладу «Тячівський соціально-реабілітаційний (абілітаційний) центр для осіб з інвалідністю» Закарпатської обласної ради зі штатною чисельністю 25 одиниць на базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитячого будинку-інтернату (м.Тячів, вул. Леонтовича,60 А) із затвердженням відповідного Положення.

Наголошується, що метою закладу є надання соціальних послуг з реабілітації/абілітації осіб з інвалідністю, задля максимального розвитку, освоєння ними навичок, розвитку потенціалу з метою максимально самостійного, продуктивного життя, інтеграції в місцеву громаду і суспільство в цілому або досягнення оптимальної якості життя.

До Центру приймаються діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років та особи з інвалідністю із порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг, комплексу реабілітаційних заходів згідно з медичним висновком, не мають протипоказань для перебування в Центрі незалежно від наявності осіб, зобов'язаних згідно з чинним законодавством України їх утримувати.

Влаштування осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю здійснюється згідно з путівкою, виданою департаментом соціального захисту населення, повідомила Прес-служба облради.

Нагадаємо, ансамбль словацької асоціації інвалідів з міста Михайловці яскраво виступив на фестивалі «Лемківська ватра».

Читайте на ГК:На Тячівщині сталася ДТП за участі мотоцикліста: у хлопця розрив селезінки
Читайте на ГК:У Тячеві провели Спартакіаду до Дня Незалежності України
Читайте на ГК:На Тячівщині мотоцикліст загинув, зірвавшись у річку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus