1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені розповіли, які професії шкодять чоловічій потенції

29.05.2017 23:40 Суспільство Лайт

Чоловіча впевненість в собі найчастіше залежить від рівня його потенції. Чим краще у нього все виходить в ліжку, тим спокійніше і впевненіше він поводиться в повсякденному житті.

Чоловіча впевненість в собі найчастіше залежить від рівня його потенції. Чим краще у нього все виходить в ліжку, тим спокійніше і впевненіше він поводиться в повсякденному житті.

Які ж професії шкодять чоловічому здоров'ю? 

Цим питанням задалися дослідники університету Манчестера. Після багаторічних вивчень сотень чоловіків вони склали остаточний список спеціальностей, які негативно позначаються на його здоров'я взагалі і на потенції зокрема. При цьому враховувалися умови роботи, професійні нездорові звички, кількість стресів, що підстерігають чоловіка в різних видах діяльності, а також кількість розлучень в залежності від спеціальності, повідомляє «Обозреватель».

В результаті були отримані висновки, які не можуть втішити ні представників чоловічої, ні жіночої статі: майже всі основні і популярні чоловічі професії тим чи іншим чином піддають серйозним випробуванням чоловічий організм.

На цьому тлі особливо виділяється кілька професій, про які ми вам сьогодні розповімо.

Білі комірці - офісні працівники

Сидіти по 8-10 годин в одній позі, харчуватися абияк, часто не відриваючись від монітора, відчувати постійний стрес - то начальник незадоволений, то підлеглі напартачили - такий ритм роботи більшості співробітників звичайного офісу по всьому світу. Додайте до цього для повної картини пильних конкурентів, нестабільні фондові ринки і гальмуючий бізнес чиновницький апарат. Одним словом - життя, сповнене нездорової фізіології і не проходять нервотрепок.

Доводиться визнати - не дивлячись на чисту роботу і руки в теплі, насправді офісне життя перетворюється в постійну боротьбу, повне адреналіну, невпевненості в завтрашньому дні і погоню вгору по кар'єрних сходах. Де тут час, сили, бажання і впевненість в собі для повноцінного ведення сексуального життя? Тож не дивно, що багато "білих комірців" в тому числі самі що ні на є успішні столичні менеджери страждають інтимофобією. Вони бояться вступати в занадто близькі контакти, не схильні довіряти людям і тим більше жінкам. А ті, хто має високий дохід, крім грошей, заробляють комплекси неповноцінності, переконані, що люблять не їх, а тільки їхні гроші.

Чоловіки в погонах

Образ захисника і героя, мужнього і безстрашного, сміливого і відважного - таким з дитинства малюється маленьким дівчаткам образ військового. Однак вийшовши на нього заміж, згодом, як правило, розчаровуються. Через напружений режиму несення військової служби, пов'язаних з цією роботою постійною небезпекою, у чоловіків просто немає часу на заняття любов'ю, а нескінченний стрес також не додає відносинам романтики. Тих, хто пройшов жерло війни, навіть після демобілізації не відпускає синдром пост-комбатанта, що також не сприяє сімейному житті.

Однак, навіть у мирний час інтимне життя у військових має мало спільного з романтикою - постійне перебування в суспільстві виключно товаришів по службі, вічні поневіряння з однієї військової частини в іншу, сувора військова дисципліна, одноманітна їжа здатні начисто позбавити "солдата, який знає слів любові» не тільки цих самих слів, але і здатності дарувати радість володіння своїм прекрасним дамам. Військовим морякам (та й не тільки військовим, а й просто морякам) в цьому плані найгірше - перебуваючи в рейсі мінімум по півроку, а найчастіше рік і довше, вони втрачають навіть теоретичні навички спілкування з жінками що вже говорити про практику. У медицині у сексопатологів навіть є на цей випадок особливий термін - "імпотенція моряка".

Чи не легше доводиться в любові і представникам правоохоронних органів. На відміну від військових, вони мають можливість прийти додому після трудового героїчної зміни, проте в основному продовжують і вдома жити робочими моментами. Їм важко переключити мізки з денного допиту на виконання подружнього обов'язку.

Служителі муз ні в чому не терплять суєти?

Свої проблеми мають і представники творчої діяльності - актори, співаки, диригенти, художники і танцюристи: вся їх пристрасть і творчий запал йдуть на те, щоб викластися на публіці. У той же час, оскільки творчій людині дуже важливо визнання глядачів, вони від цього дуже залежні і глибоко і з усією пристрастю артистичної душі переживають злети і падіння. Особливо - падіння. Спосіб життя при цьому практично виключає наявність порядку і розміреності в життя. Як наслідок, невпевненість і розчарування переносяться і в ліжко. Невпорядкованість життя, випадкові зв'язки, нерегулярне статеве життя, залежність від творчих удач також не покращує сексуальне життя людей творчих професій.

Працівник біля верстата

Робочий клас має своїх "тарганів" в ліжку. Так, звичайно, до рефлексії вони не схильні - тобто у робітника, як правило, не виникає сумнівів, - вийде у нього чи ні. Але, з іншого боку, важка фізична праця, частий підйом вантажів, бажання зняти втому, втопивши її в склянці, не допомагають здійсненню марафонських забігів в ліжку. 

Якщо до того ж людина працює на шкідливій роботі, пов'язаній з регулярним контактом з хімічними компонентами, подвигів на любовному фронті від нього навряд чи варто очікувати.

До слова сказати - не слід вважати, що фізична робота не передбачає нервотрепок. Працівники МНС, пожежні та шахтарі могли б більше розповісти на цю тему.

Рекорди не тільки на арені?

Спортсмени, здавалося б, вже точно не можуть мати проблем на постільному фронті - як-не-як їх робота тісно пов'язана хорошою фізичною формою. Однак і тут "не так сталося, як гадалося". Регулярні тренування, іноді по 2 в день, строгий режим, нерегулярні збори, постійна зацикленість на спортивні досягнення і місцях на п'єдесталі, змагання, а часто і травми не сприяють ні регулярного статевого життя, ні спокійної шлюбної. При такому шаленому темпі життя для пошуку постійної партнерки часу особливо немає. Але ж нерегулярність статевого життя, випадкові зв'язки є важливими складовими статевого безсилля. Травми і тривалі реабілітаційні періоди також не гарантують, що атлет з фігурою Аполлона є також чемпіоном в ліжку.

Що врятує сильна стать від імпотенції?

Сумний список, оприлюднений британськими вченими, не дає відповідь на питання - як же виправити ситуацію? Ми вам допоможемо, розповівши, як, не дивлячись на шалену життя, залишитися статевим гігантом в справах альковних.

Сексологи в першу чергу вважають за необхідне нагадати про важливість при нерегулярному статевому житті проводити регулярні медогляди і здачу аналізів - раптом у вас вже розцвів цілий "букет" від наслідків випадкових зв'язків?

Для офісних працівників важливо частіше отлипать від стільця і ​​робити зарядку, шлях навіть офісну. Це поліпшить кровообіг в органах малого таза. Якщо сказати простіше - не буде застоюватися кров в передміхуровій залозі.

Знайдіть можливість знімати стрес, забігаючи після роботи в тренажерний зал. Умовте шефа поставити в офісі грушу і регулярно її бийте - так ви зігнати на ній всі свої негативні емоції - все краще, ніж нести їх в ліжко.

Регулярні тренування допоможуть тримати в тонусі м'язи, подарують "м'язову радість", активізують вироблення тестостерону.

Не забувайте про здорове харчування - зелень, багато нежирного білка, мінімум вуглеводів після обіду не занурять вас в сон в самий невідповідний момент.

Крім того, робота найголовніших статевих органів чоловіка безпосередньо залежать від роботи кровоносної системи. Відповідно, куріння не сприяє поліпшенню потенції, а помноживши це на застій крові в органах малого таза, не дивно, що після 40 у чоловіків часто розвивається аденома простати.

Важливий момент: регулярність статевого життя стимулює регулярне вироблення статевих гормонів. Тобто, чим рідше ви займаєтеся сексом, тим рідше ви це будете робити. Тому, по можливості, інтимне життя повинно бути регулярним. Зрозуміло, що в любові правил немає, але, хоча би, постарайтеся, щоб стриманість не була занадто тривалою.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, вчені визначили найбільш руйнівну для здоров’я людини емоцію.

Читайте на ГК:Що чекає українців після перерахунку пенсій: у ПФУ дали відповідь
Читайте на ГК:Мобілізація по-новому: хто має оновити дані в ТЦК протягом 60 днів
Читайте на ГК:На кордоні України розблокували один з пунктів пропуску
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська