1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В УжНУ почне діяти система перевірки робіт на плагіат

06.04.2017 20:21 Суспільство

З метою підвищення якості освіти керівництвом вишу прийняте рішення обов’язкового використання сервісу перевірки робіт здобувачів вищої освіти на плагіат – Unplag, який нині діятиме для спецрад.

З метою підвищення якості освіти керівництвом вишу прийняте рішення обов’язкового використання сервісу перевірки робіт здобувачів вищої освіти на плагіат – Unplag, який нині діятиме для спецрад.

Цей сервіс був створений в Україні ще у 2014 році і може використовуватись як окрема програма он-лайн, а також інтегруватись із навчальними системами (LMS-Learning Management Systems, як Moodle, Canvas, Sakai, Blackboard…), що використовуються університетами, академіями тощо.

Нині цей сервіс використовують вже понад 45 українських вишів, зокрема НУ «Львівська політехніка», Київський університет ім. Шевченка, НУ «Острозька академія» та інші, а також закордонні колеги: університети США, Іспанії, Бельгії та багато інших.

Серед можливостей сервісу Unplag – відкритий  доступ будь-якій кількості викладачів ВНЗ для одночасної та паралельної роботи із сервісом, зручний та легкий інтерфейс користувачу для роботи на декількох мовах, швидка перевірка роботи на ознаки плагіату різними способами, порівнюючи їх із Інтернет-джерелами в реальному часі, усіма роботами, що вже завантажили у свої акаунти викладачі, між собою та власною базою робіт навчального закладу, підготовка інформативного звіту про перевірку текстів у різних форматах (PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, HTML, PPT, PPTX, ZIP).

Також Unplag надає можливості одночасної перевірки до 40 робіт через Інтернет та до 35 робіт через внутрішню базу із одного акаунту, знаходить текстові збіги у роботах, що написані українською, англійською, німецькою, іспанською та іншими мовами; виділяє усі текстові збіги кольором та надає список посилань на оригінальні джерела, які можна переглянути за допомогою системи в зручному інтерфейсі, знаходить та дає можливість вилучати правильно процитовані речення та список використаної літератури, автоматично визначає заміни символів і літер в тексті.

До переваг сервісу також необхідно зарахувати спрощений процес оцінювання студентських робіт та можливість їх дистанційного коментування.

З інструкцією користувача корпоративного університетського акаунту можна ознайомитися тут, а інструкція викладача доступна за цим посиланням, повідомив Інформаційно-видавничий центр.

Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)
Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська