1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

На боці ДНР воює 20 словаків, у Збройних Силах України - один

26.03.2017 10:12 Суспільство Голос Карпат

Два роки тому т.зв. ДНР сформувала навіть окремий “чеський” підрозділ, стільки було охочих зі Словаччини та Чехії воювати на боці повстанців.

Два роки тому т.зв. ДНР сформувала навіть окремий “чеський” підрозділ, стільки було охочих зі Словаччини та Чехії воювати на боці повстанців.

Словацький журналіст Ян Петровіч зі слів такого добровольця, що повернувся додому, повідомив: сьогодні на боці ДНР воює близько 20 громадян з його країни, натомість у Збройних Силах України – лише один.

“Молодь йде до лав бойовиків,- висловлює власну позицію мас-медійник,- бо незадоволена своїм життям, не підтримує політику власної держави, її взаємовідносини з ЄС і розчарувалася станом справ у суспільстві.”

На думку представника преси, старші записуються у військові загони ДНР і ЛНР, бо симпатизують Росії або ж їм подобається сталий уклад солдатських буднів. Проте, це – лише гіпотези, точних вимірювань і моніторингу не проводилось. Журналісту поки не вдалось вияснити, скільки платять найманцям, але переконаний, що сума ця не надто велика.

Чеський політолог Ондрей Соукуп вважає, що кількість словацьких і чеських найманців поступово зменшується. У 2015 році на боці бойовиків воювали 10 його співвітчизників. За цей період двоє-троє могли загинути в зіткненнях, про долю інших нічого не відомо. Можливо, окремі з них оформили російське громадянство,- пише угорський портал KárpátHir.

Читайте на ГК:Словацька велосипедистка похвалилася "гарячими" фото в бікіні (ФОТО)
Читайте на ГК:Моторошна ДТП у Словаччині: в Audi загинули троє людей (ФОТО)
Читайте на ГК:Словаччина вводить двотижневий карантин для подорожуючих
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...