1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: військовослужбовцям та добровольцям АТО держава оплатить половину вартості будівництва або кредитного житла

11:33, 20 Березня Суспільство ВАЖЛИВО Автор: Голос Карпат

Прийнято закон. Відтепер державна підтримка в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та / або пільгового іпотечного житлового кредиту буде надаватися учасникам АТО.

Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм)» (проект № 4550) прийнятий 16 березня.

Згідно документу на оплату половини вартості житла зможуть претендувати особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого та восьмого пункту 1 статті 10 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Варто також зазначити, що, разом з тим, збільшена з 3 до 7% річних (пропонувалося збільшити до 10%) процентна ставка фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла у разі надання кредитів за рахунок бюджетних коштів фінансовою установою - виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.

"1) частину другу після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

“Державна підтримка надається у розмірі 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту особам, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10—14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

2) у частині п’ятнадцятій слова і цифру “у розмірі 3 відсотків річних” замінити словами і цифрами “у розмірі 7 відсотків річних”.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування", - сказано в документі.

Також претендувати на державну підтримку, згідно прийнятого закону, мають право внутрішньо переміщені особи, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, особи з інвалідністю, учасники АТО можуть самі вибрати оплачуваний санаторій.

Читайте на ГК:Мукачівець ховав марихуану в 200-гривневій купюрі / ВІДЕО
Читайте на ГК:Мирослава Копинець про враження після свого концерту
Читайте на ГК:П’ять закарпатських міфів про заробітки та життя за кордоном
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus