1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Орден Марії Терезії відзначив кращих патрульних поліцейських Ужгорода і Мукачева

450
Суспільство Новини Ужгорода

За рік роботи УПП Ужгорода і Мукачева вдалося сформувати системну взаємодію з активними громадянами, представниками наукової та творчої інтелігенції,дипломатичними корпусом, громадськими об’єднаннями.

Орден Марії Терезії відзначив кращих патрульних поліцейських Ужгорода і Мукачева

В цьому контексті слід відзначити продуктивне співробітництво з Орденом Марії Терезії та Спілкою дипломатів України.

Щойно завершився конкурс на кращий поліцейський екіпаж 2016 року, переможцями якого стали Юрій Фревлик та Христина Дідик. Лауреати, в якості нагороди, отримали право здійснити подорож до міст Будапешт і Відень.

«Якщо хочемо мати сучасний, справжній і правильний правоохоронний орган – маємо усі докластися до його формування. У мене є багато запитань до тих, хто обирав яким шляхом реформувати поліцію. Разом з тим я бачу молодих, симпатичних і ангажованих людей, які хочуть сказати своє слово у розбудові нашої держави. Саме такі люди в країнах, які ми звикли називати цивілізованими, є стиржнем суспільства і держави. Тому, природно, ми будемо їх підтримувати. Про Європу можна багато розмірковувати, але краще її побачити і відчути персонально. Класний передріздвяний вікенд у одному з найгарніших міст світу Будапешті та елегантному імперському Відні для класного поліцейського – наш формат винагороди за гарну службу» - прокоментував подію фундатор-розпорядник Ордену Марії Терезії .

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber