X
Get it on Google Play Ми створили швидкий і легкий додаток ГК для Android. Завантажте!
  1. Новини Закарпаття
  2. >

Бюджет Чопа оримає 200 тисяч гривень від збитків самовільного зайняття ділянки

21:03, 30 Листопада Суспільство

Loading...

Йдеться про земельну ділянку площею близько 1 га, яка перебуває у користування і розташована поблизу автодороги Київ-Чоп, що призводить до ненадходження значних коштів до місцевого бюджету.

Позов Ужгородської місцевої прокуратури про стягнення збитків від самовільного зайняття земельної ділянки одним із суб’єктів господарської діяльності, що діє на території Чопа, задоволено рішенням господарського суду Закарпатської області від 28 листопада.

"У ході вивчення стану дотримання вимог земельного законодавства в Чопській міській раді було встановлено, що одним із суб’єктів господарювання, в порушення вимог Земельного кодексу України (без відповідних документів), з 2010 року перебуває у користуванні земельна ділянка, площею близько 1 га, яка розташована поблизу автодороги Київ-Чоп, що призводить до ненадходження значних коштів до місцевого бюджету. Незважаючи на те, що Чопською міською радою суб’єкту господарювання направлялись відповідні документи для належного її оформлення, останній не вжив заходів щодо оформлення належних документів на земельну ділянку яку фактично використовує, що призвело до завдання збитків територіальній громаді", - сказано в повідомленні. 

Враховуючи принципову позицію прокуратури господарським судом Закарпатської області 28 листопада 2016 року винесено рішення, яким зобов’язано суб’єкта господарювання сплати до місцевого бюджету кошти у сумі близько 200 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Читайте на ГК:До уваги закарпатців, які відвідують Угорщину: ймовірно у 2017-у доведеться платити мито на нових автострадах
Читайте на ГК:Відтепер відстежити законність новорічної ялинки з Закарпаття можна онлайн
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Хуста, Іршави та Ужгорода 30 листопада 2016 року
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Стрічка
Система Orphus