1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді усі місцеві школи та дитячі садочки вже обігріваються / ВІДЕО

18:09, 19 Жовтня 0 Суспільство christina

Цими вихідними офіційно розпочався опалювальний сезон в Ужгороді.

Усі місцеві школи та дитячі садочки вже обігріваються. На опалення в садочках виділяються виключно кошти з міського бюджету, натомість школи Ужгорода обігріваються як за рахунок державної субвенції, так і за кошти міста. Економити на теплі у освітніх закладах немає потреби, кажуть в профільному управлінні,інформує .

Ввімкнути тепло відразу після прийняття рішення про початок опалювального сезону технічно неможливо, кажуть фахівці.

Аби переконатися, що на теплі не економлять ми відвідали дитячий садочок №7. Температура у цьому закладі навіть вища від норми, кажуть працівники.

А от у дитячій клінічній лікарні міста увімкнули опалення раніше визначеного часу. Ще 7 жовтня на позачерговому засіданні міськвиконкому було прийнято рішення про початок тут опалювального сезону.

Цьогоріч синоптики обіцяють холодну зиму, проте в ужгородських закладах освіти на теплі економити не збираються, переконують в управлінні освіти. Але не вмикатимуть опалювальні прилади, поки середньодобова температура надворі не буде нижче 8 градусів.

Читайте на ГК:В Ужгороді представили рідкісні друковані видання / ФОТО
Читайте на ГК:Закарпатець попався на торгівлі бойовими набоями / ФОТО
Читайте на ГК:В Ужгороді говорили про перспективи залучення коштів Європейського банку реконструкції систем водопостачання та водовідведення
Стрічка
Система Orphus