X
Get it on Google Play Ми створили швидкий і легкий додаток ГК для Android. Завантажте!
  1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті створено Ресурсний центр розвитку місцевої демократії

17:16, 18 Жовтня Суспільство Автор: Голос Карпат

Loading...

Головне завдання центру – залучення громадян у процес формування та прийняття рішень на місцевому рівні з метою мати більший вплив на впровадження соціальних змін та розв`язання місцевих проблем.

Про це повідомляє прес-служба Правозахисного фонду "Розвиток".

"Ефективний захист та задоволення інтересів членів територіальних громад можливий лише за умови плідної співпраці громадян та органів місцевого самоврядування. Тільки в такому разі буде забезпечено управління, яке відповідатиме вимогам та очікуванням громадян. На жаль, навіть більшість активних громадян не володіють знаннями та навичками про шляхи безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення", - сказано в повідомленні.

Також зазначається, що розвиток громадянської активності на Закарпатті, яка спрямована на розуміння власної відповідальності за власні соціальні потреби в громаді є справоє важкою, але необхідною.

З цією метою юристами Ресурсного центру будуть проводитися лекції, семінари та тренінги з питань розвитку форм місцевої демократії.

"Також громадяни зможуть безоплатно отримувати правову допомогу та консультації з питань, що стосуються участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні: створенні органів самоорганізації населення, ОСББ, аналізі локальних нормативно-правових актів, що регулюють порядок реалізації права на громадські слухання, місцеві ініціативи, загальні збори громадян, а також проведення громадських експертиз діяльності органів місцевого самоврядування", - запевняють ініціатори проекту.

Відкриття Ресурсного центру розвитку місцевої демократії приурочено до Європейського тижня місцевої демократії, який щорічно відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії». 

Читайте на ГК:Закарпатка представляє Україну на кулінарній олімпіаді в німецькому Ерфурті
Читайте на ГК:До уваги закарпатців:судова практика - право на житло можна втратити, якщо не мешкаєш в ньому тривалий термін
Читайте на ГК:Закарпатець виборов срібну нагороду на Чемпіонаті України з дзюдо / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Стрічка
Система Orphus