1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На вручення Ордену Марії Терезії в Ужгород приїдуть принци Габсбурги

537
Суспільство Новини Ужгорода

Нащадки Марії-Терезії принци Шандор та Герта Габсбурги з Австрії прибудуть в Ужгород для участі у церемонії вручення Ордену, заснованого родиною Панових у 2015 році та названого на честь імператриці.

На вручення Ордену Марії Терезії в Ужгород приїдуть принци Габсбурги

Організатори заходу обіцяють здивувати гостей оригінальністю дійства та європейським шармом.

У програмі церемоніалу – багато сюрпризів. Відомий ужгородський композитор-мультиінстурменталіст Дмитро Фесенко виконає композицію власного авторства "Крила Марії Терезії", написану спеціально до церемонії вручення Ордену. Здивує гостей заходу відомий танцювальний колектив «Бліц». Родзинкою церемоніалу також стане солодкий сюрприз – «Марія Терезія».

Нагадаємо, що заснування Ордену було логічним продовженням створення першого в Україні приватного Скверу Марії Терезії, який розпочав свою діяльність у 2014 році. З 2015 року Орден отримав королівський патронат родини Габсбургів, що є свідченням його міжнародного визнання та ваги у впливових європейських колах.

Як відомо, Орден Марії Терезії присуджується один раз на рік одній особі, яка внесла значний особистий внесок у розвиток економіки та бізнесу, освіти та культури, розвитку громадянського суспільства та іміджу Ужгорода/Закарпатської області.

Першим кавалером Ордену Марії Терезії стала Олена Камінська, хореограф зі світовим визнанням, автор ідеї та керівник ужгородської ССТ «Бліц». Ім'я цьогорічного лауреата наразі зберігається у таємниці.

Тож, усіх охочих побувати на заході європейського рівня запрошують у сквер Марії Терезії 2 вересня на 17.00.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber