Практичне заняття для півтора десятка колишніх військових, у тому числі й учасників АТО провели, щоб відновити навички у поводженні зі зброєю та наданні невідкладної медичної допомоги.
Організував тренування місцевий райвійськкомат, долучились і медики районної лікарні та представники районної організації Товариства Червоного Хреста України.
Крім вправ із надання першої медичної допомоги постраждалим, які демонстрував присутнім лікар Рахівської РЛ Сергій Губаль, завдань зі збирання-розбирання зброї, чоловіки вивчали і функції свого загону та роти охорони.
- Зараз важливо проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запису до загонів тероборони, - зазначив військком майор Василь Гаджега. – Адже кожен військовозобов’язаний має знати своє місце у відповідному підрозділі та завдання, які виконуватиме. Так влітку минулого року навчання з територіальної оборони Рахівський військкомат провів на базі загону оборони Хустського району. Протягом тижня 27 рахів’ян проходили інструктаж та тренування, медичну підготовку, вчились користуватися зброєю і здобували навики поводження на місцевості.
Як повідомив комісар, основна задача підрозділів, які комплектуються, – охорона об’єктів державної власності і комунікацій, забезпечення правопорядку, організація блокпостів, прикриття державного кордону спільно з Держприкордонслужбою, боротьба з диверсантами тощо. Слід наголосити, що виконання своїх обов’язків члени підрозділів тероборони здійснюватимуть тільки на території Рахівщини.
Читайте також:
- Закарпатцям "не по зубах", люди у розпачі: вартість одного з основних овочів різко злетіла на місцевих базарах
- У понеділок 45 населених пунктів Закарпаття будуть БЕЗ світла: відома причина відключень
- Будинок - привид чи полтергейст?: що за історія лякає жителів про одну із будівель у Закарпатській громаді?
- Дев'ять годин планових: де закарпатцям відключать світло вже завтра й чи будуть графіки ще сьогодні?