2. >
  4. > >

Закарпатці відстоюють честь України на Чемпіонаті в Словаччині / ФОТО

28.05.2016 23:17 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сьогодні, 28 травня, у Словаччині стартував перший міжнародний турнір з петанку UNESCO-Kapitula-Cup, у якому беруть участь і закарпатські спортсмени.

Змагання проходять на майданчиках у дворі старовинного готеля Капітула та Європейського Двору в Спішській Капітулі. Про це Голосу Карпат повідомив президент Мукачівського петанк клубу Юрій Кравчук.

Так, з його слів, сьогодні у змаганнях взяли участь гравці з Угорщини, Словаччини, України та США, усього грали 11 дуплетів (22 гравці).

"У нас вийшов міжконтинентальний дуплет з Крісті Коранда, точніше Мукачево-США. Ми перемогли у дуплета, який зайняв 4 місце. Але у фінал не пройшли. Перемогли Альона Колодій і Дмитро Бугай", - зауважив Голосу Карпат Юрій Кравчук.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, троє мукачівців представлять Закарпаття на Чемпіонаті України з петанку. Також нещодавно мукачівські петанкісти позмагалися за першість на середньовічному фестивалі "Срібний Татош".

Читайте на ГК:Мистецтво життя: у Мукачеві відкрили унікальну виставку відомого художника (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата: на Закарпатті попрощалися із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві чоловік раптово впав посеред дороги: довелося викликати правоохоронців та медиків