1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Виноградівська районна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Нідерландів / ВІДЕО

15.10.2015 18:23 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

П’ять електронних мікроскопів, шприцевий насос та операційну лампу − лікарня отримала від фонду «Ukraine Today» у Нідерландах.

Медикам гуманітарну допомогу передав засновник некомерційної організації «Допомога українським військовим.Україна», виноградівець Юрій Шаркаді.
Власне ця організація заключила договір про співпрацю з фондом «Ukraine Today».

"У нас міжнародна домовленість. Це і далі будуть допомоги для лікарні. У нас є список, що необхідне. Хотів би подякувати Нідерландам та всій європейській громаді, особливо Сюзані Досталевій, голові благодійного фонду «Ukraine Today», яка це все вибивала, нервувала через цей Миколаївський фонд. Спасибі всім, хто підтримував і, звісно, Владиславу Поляку, який оплатив повну вартість доставки, а це немаленька сума", − говорить Юрій Шаркаді.

Миколаївський обласний благодійний фонд «Планета добра» викликався прийняти вантаж з Нідерландів, однак умов по належному зберіганню, розподілу допомоги не виконав, розповідає Юрій Шаркаді. Ця гумінатарна допомога для Виноградівської лікарні на даний час також лише часткова.

"Не дуже добросовісна сторона, не хотіли нам передавати допомогу і передали лише частину. Дуже довго вони тримають у себе це на складах, непридатних для зберігання медичного обладнання. Надіємося, вже крига зрушилася, отримаємо і іншу частину допомоги", − зазначає він. 

У райлікарні, звісно, допомозі раді. Головний лікар Надія Онисько каже, отримане обладнання перевірять, після чого розприділять у лабораторію та відділення.

Читайте на ГК:Чи можна купатися у водоймах Виноградівщини та Берегівщини(ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перший ром-депутат з Виноградівщини склав присягу у Берегівській районній раді
Читайте на ГК:"Заправився" на 200К гривень: директора автозаправки з Виноградова затримали в Івано-Франківську / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська