4. > >

На Мукачівщині пройшли вело-змагання "Апхіл Сент Міклош" / ФОТО

10.08.2015 11:08 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Участь у змаганнях взяли 27 спортсменів зі Львова, Ужгорода, Хуста та Мукачева.

9 серпня на Мукачівщині пройшли змагання з апхілу за маршрутом Вільховиця - Лецовиця – Бабичі. Дистанція змагання складала 6700 метрів із загальним набором висоти 350 метрів.

Учасників змагань було поділено на відповідні вікові категорії – юнаки, чоловіки та ветерани. Жінки-спортсмени також виступали в двох вікових категоріях.

Із загальної кількості велосипедистів фінішувало 24 учасники.

Серед юнаків перше місце зайняв Василь Морозов з блискавичним результатом 19 хвилин і 24 секунди, залишивши позаду найближчих суперників в своїй віковій групі, на 2 та 4 хвилини відповідно.

Серед чоловіків найкращий результат показав Андрій Шапошніков, із приголомшуючим результатом 19 хвилин та 50 секунд.

Серед ветеранів переможцем став один з найсильніших спортсменів області Томас Величко з міста Хуст. Його результат 22 хвилини та 32 секунди.

Серед представниць прекрасної статі в молодшій віковій категорії новий рекорд траси серед жінок встановила гордість мукачівського велоспорту, чемпіонка України в крос-кантрі Наталія Шозда із результатом 27 хвилин та 42 секунди.

Також усіх спортсменів-чоловіків здивувала й спортсменка-аматор Сільвія Жігмонд, що здобула перемогу в старшій віковій категорії серед жінок.

Фото Юлії Новак.

Читайте на ГК:Серце стискається від болю: закарпатці попрощалися з юним полеглим воїном (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)