1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Резонансний конфлікт між переселенцем та єгерем вичерпано, − Сасівський голова села

03.08.2015 12:47 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Через півроку після резонансного конфлікту, який сколихнув Закарпаття, сторони заяили, що не мають претензій одне до одного.

Через півроку після резонансного конфлікту, який сколихнув Закарпаття, сторони заяили, що не мають претензій одне до одного.

Історію переселенця з Маріуполя та єгеря з Сасова, яка набула розголосу у січні 2015 року, широко висвітлювали закарпатські ЗМІ. Тоді голова районного товариства мисливців і рибалок Олександр Назаренко заявляв, що маріуполець Андрій Шаповал був спійманий на браконьєрстві та намагався втекти.

Зараз голова села Сасово Василь Клюса каже, що конфлікт вичерпаний. Переселенці, як звичайні жителі села, живуть мирно, займаються вирощуванням помідор в теплиці.

Єгер Олександр Назаренко в свою чергу розповів, що переселенець попросив у нього пробачення та заплатив штраф у Держлісгоп.

– Нічого особисто я до нього не маю. Він признав, що займався браконьєрством. Якщо міліція бачить в цьому кримінал, то нехай займається цим, − сказав Назаренко.

Єгер також повідомив, що не знає, чи далі розслідують справу правоохоронці. Нещодавно він повернувся з-за кордону, де перебував п’ять місяців. На час відсутності на його батька оформили довіреність. Дружина єгеря зазначає: у відділок міліції нікого не викликали.

Натомість маріуполець Олександр Шаповал відмовився що-небудь коментувати. Чоловік, який мав надію на толерантність закарпатців, мотивував небажання спілкуватися тим, що більшість місцевих видань цю історію висвітлювали необ’єктивно і він не хотів би повертатися до тих подій взагалі.

Нагадаємо, у січні ЗМІ повідомляли про конфлікт між переселенцем з Маріуполя та місцевим єгерем на фоні звинувачень у браконьєрстві. Також деякі інтернет-сайти повідомили про нібито піднятий на будинку переселенця прапор РФ. Проте жодних доказів цьому надано не було.

Версії сторін конфлікту, які сторони озвучували у січні 2015 року, дивіться у інтерв’ю ТРК Виноградів ТВ.

Читайте на ГК:"Пальмова лихоманка" на Закарпатті: екзотичні дерева в Ужгороді виявились не першими в області (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська