2. >

Легендарні "Динамівці" зіграли матч із десантниками у зоні АТО / ФОТО

02.08.2015 21:09 Суспільство

Матч миру з нагоди Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України пройшов на центральному стадіоні міста Старобільськ, що на Луганщині.

Зірки футболу України, легендарні гравці футбольної команди «Динамо» Київ помірялися силами з командою «Старобільський десант». ЇЇ основу склали військовослужбовці частин «Крилатої піхоти», що дислоковані у регіоні.

Гра була цікавою, динамічною і непередбачуваною за своїм результатом, повідомили в прес-центрі АТО.

Уже на третій хвилині матчу ветерани футболу поступалися «старобільським десантникам». Молодеча напористість та заповзятість, комбінаційна гра, неочікувані дальні удари дали змогу десантникам завершити перший тайм із рахунком 3:0 на свою користь. Втім, у другому таймі ветерани футболу змінили тактику. Гра від оборони, точні паси та влучні контратаки дозволили досвідченим футболістам вирівняти рахунок. А у післяматчевих пенальті здобути перемогу.

"У цьому матчі не було переможців та переможених, – зауважив капітан команди ветеранів футболу Олег Саленко. – Ми приїхали підняти дух нашим військовослужбовцям, які виконують бойові завдання на передовій, подарити їм та мешканцям Старобільська хвилини радості. Такі матчі в ім’я миру та єдності ми організовуємо і проводимо містами України вже другий рік поспіль, цей присвятили 85 річниці створення Повітрянодесантних військ, сьогодні це Високомобільних десантні війська Збройних Сил України".

По завершенню матчу гравці обмінялися сувенірами. «Старобільський десант» отримав комплекти футбольної форми, а зірки футболу – тільняшки та блакитні берети. Спортивні нагороди – футбольні кубки капітанам команд вручив присутній на футбольному святі Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

А одному з військовослужбовців окремого полку спеціального призначення за проявлену мужність та хоробрість під час виконання бойового завдання та з нагоди Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України губернатор Луганщини вручив орден «Народний герой України».