1. Новини Закарпаття
  2. >

Губернатор Москаль не паркувався на пішохідному переході в Ужгороді - МВС

29.07.2015 11:28 Суспільство

Учора в Інтернеті з′явилася інформація з фотографією припаркованого біля пішоходного переходу на вулиці Корятовича в Ужгороді автомобіля «Фольксваген».

Учора в Інтернеті з′явилася інформація з фотографією припаркованого біля пішоходного переходу на вулиці Корятовича в Ужгороді автомобіля «Фольксваген».

Автор публікації стверджує, що це машина голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Ці фото зроблені журналістом одного з закарпатських видань о 12:25 у середу, 29 липня з вікна будівлі на площі Народній, 4.

"Більше того, 5 з 5 працівників ОДА, в тому числі охорона на прохідній, на запитання журналіста, чиє це авто, ствердно відповідають: "Геннадія Геннадійовича", - пише видання.

Як зазначає видання, заїхати у внутрішній двір Закарпатської ОДА може лише авто голови облради та голови ОДА, або принаймні авто, яке їм не належить, але яким вони користуються. Як розповіли журналістам працівники ОДА, саме на VW B8 з номерами АА 4477 СК Геннадій Москаль приїздить щодня на роботу в Закарпатську ОДА.

За даним фактом було проведено перевірку. З′ясувалося, що зображений на фото автомобіль «Фольксваген Пассат» в автопарку Закарпатської облдержадміністрації не рахується.

Сам голова ОДА Геннадій Москаль жодним автотранспортом не керує і ніколи не керував, оскільки не має водійського посвідчення. Протягом цілого дня 28 липня, коли було сфотографовано згаданий автомобіль, голова ОДА перебував на своєму робочому місці й поїздок автотранспортом не здійснював. Власника автомобіля буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська