1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сьогодні Виноградів попрощався з героєм АТО Адальбертом Ковачем

01.02.2015 17:15 Суспільство Голос Карпат

Боєць загинув 25 січня в районі Дебальцева, де ворожі танки намагалися прорвати оборонні рубежі українського підрозділу.

Боєць загинув 25 січня в районі Дебальцева, де ворожі танки намагалися прорвати оборонні рубежі українського підрозділу.

- Наші вояки мужньо билися і зупинили атаку противника, знищивши при цьому його бойову техніку. Та в результаті бою загинув наш земляк, стрілець 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Адальберт Ковач,- написав у своїй сторінці на Фейсбуці волонтер Михайло Роман.

Бійцеві було 36 років, 16 із них він працював на швейному об’єднанні «Гроно». Без батька сиротами залишилося двоє малолітніх дітей.

Відспівування загиблого відбулося у Благовіщенському храмі за участі ряду священиків. Прощальне слово виголосили настоятель церкви о. Іван Кормош та декан Виноградівського району о. Мирослав Сипко.

Він поклав своє життя за Вітчизну, за усіх нас, тому героєм залишиться в наших серцях. Та чому гинуть герої? Запитань, на жаль, зараз більше, ніж відповідей на них, зазначили в проповіді священослужителі.

Ритуал поховання проходив з почестями. Віддати шану полеглому бійцю прийшли його бойові побратими, волонтери, рідні, друзі. Близько тисячі виноградівчан з живими квітами та вінками долучилися до похоронної процесії, що на кілька сот метрів простяглася від Благовіщенського храму вздовж вулиці Копанської. Такого великого похорону тут давно не було.

Відео з трагічної події в житті Виноградова, розповіді друзів та колег про Адальберта дивіться сьогодні ввечері на Голосі Карпат.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська