1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Багатодітна сім’я із Мукачева отримала подарунки від благодійників з Ізраїлю

29.12.2014 10:39 0 Суспільство
 

Минулими вихідними до багатодітної родини Денеш із Мукачево, в якій виховується 8 дітей з новорічними подарунками завітали благодійники із Тель-Авіва. 

Благодійники Вікторія Комісарова та Олег Фельдштейн - вихідці із Мукачево, їх колега Олексій Чванкін - родом із Донецька, нині керівники медичної компанії K.R.V. Medical у Ізраїлі.

До Мукачева приїхали для налагодження координації та професійних консультацій медичного туризму в Ізраїлі. Та коли дізналися про цю родину вирішили влаштувати для них справжню Новорічну казку.

"Ми просто не змогли пройти повз цю родину. Роман та Наталя мають двох власних дітей, ще шістьох взяли під свою опіку із неблагополучних сімей, де батьків позбавили батьківських прав. Тому запросили аніматорів Діда Мороза і янгола, вирішили подарувати дітям тенісний стіл" - розповідає Вікторія Комісарова.

Багатодітна сім'я не очікувала такого подарунку.

"Дуже вдячні за влаштоване для нашої родини свято, діти і ми були просто в захваті від такого візиту", - каже батько багатодітної родини Роман.

Також благодійники сьогодні влаштують свято для дітей з онкологічного відділення обласної лікарні, потім завітають до дітлахів у Чинадіївську школу-інтернат.