1. Новини Закарпаття
  2. >

Православна громада у Виноградові помолилася перед будинком влади / ВІДЕО

14:06, 18 Травня 0 Влада uliytest

Вірники і духовенство Православної церкви Московського патріархату у такий спосіб закликали не приймати “антицерковні” законопроекти №4128 та №4511.

Як розповів Голосу Карпат Благочинний Затисянського округу, настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму у с. Веряця о. Михаїл, сьогодні на головній площі Виноградова відбулася молитва за мир в Україні. У ній взяло участь усе духовенство округу.

Ми молилися за мир, порозуміння, любов, за те, щоб простити одне одного. І щоб Господь вразумив наших депутатів Верховної ради не приймати антицерковні закони, - підкреслив о. Михаїл.

Нагадаємо, вслід за блокуванням найпопулярніших російських інтернет-сервісів у Верховній раді можуть обмежити діяльність Московського патріархату Української Православної Церкви. Сьогодні Верховна рада України має розглянути законопроекти №4128 та  №4511. За твердженням релігійних громад, через нововведення відбудеться узаконення “церковного рейдерства” та втручання державної влади у церковне життя. Детальніше про ці зміни читайте у матеріалі: УПЦ Московського патріархату заявила про “церковне рейдерство“

Читайте на ГК:Пораненим в АТО закарпатським військовим виділять грошову допомогу
Читайте на ГК:За останній місяць ціни на Закарпатті значно зросли / ВІДЕО
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Виноградівщини та Мукачева 18 липня 2017 року
Стрічка
Система Orphus