1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Чопі планують встановити туристичний збір

10:28, 25 Квітня Влада uliytest

Про це інформує Чопська міськрада. На сайті органу самоврядування оприлюднено проект рішення «Про встановлення туристичного збору».

Платниками збору, згідно проекту рішення, є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  фінансовим управлінням проект рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення туристичного збору».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти.

Зауваження та пропозиції прийматимуться впродовж 1( одного) місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2, Телефон: 380-312-71-12-42, 71-19-90; Факс: 380-312-71-12-42; email: chop-rada.gov.ua.

Відповідальна особа – Абрамова Наталя Федорівна, начальник Фінансового управління Чопської міської ради.

Читайте на ГК:На Закарпаття з’їхались судді місцевих загальних та апеляційних судів Західного регіону / ВІДЕО
Читайте на ГК:Комісія ТЕБ та НС оглянула стан очисних споруд ужгородського водоканалу / ФОТО
Читайте на ГК:В Ужгороді привели до ладу амбулаторію на Гранітній / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus