1. Новини Закарпаття
  2. >

Минулого року закарпатці отримали понад півтисячі SMS - повісток до суду

21:09, 16 Cічня Влада

Торік Апеляційний суд Закарпатської області надіслав краянам – учасникам судового процесу 512 повісток до суду в електронному вигляді ( 2 239 SMS - повідомлень).

При цьому, через різні причини (тимчасова недоступність абонента, некоректне написання номера телефону) – 70 SMS - повісток за звітній період адресатам не доставлено. Щороку, серед учасників судового процесу дана послуга стає дедалі популярнішою. Так, з початку 2017-го нею вже скористалися три десятки краян, й відповідно, судом апеляційної інстанції краю направлено 123 SMS – повідомлення.

Просту і зручну у користуванні послугу в Україні запровадили у 2013 році. Головна її мета – своєчасно сповістити учасників про судове засідання, а також допомогти останнім оперативно отримати інформацію про час, дату і місце розгляду їхньої справи у суді. Крім того, інформування громадян у такий спосіб сприяє ефективній реалізації їх права на захист, а також економії коштів, призначених на забезпечення правосуддя.

Нагадуємо, якщо учасники судового процесу бажають скористатися цією послугою, для початку необхідно подати до суду відповідну заяву про намір отримати судову повістку за допомогою SMS - повідомлення по конкретній справі та номер мобільного, на який надсилатиметься повістка. Форму заявки можна оформити безпосередньо у суді, або ж роздрукувати її текст з офіційного веб-сайту Апеляційного суду краю (http://zka.court.gov.ua/sud0790/info/docs/sms/).

Судова повістка у вигляді SMS – повідомлення надсилається на номер мобільного, який вказаний у заяві. Текст повідомлення, його облік та відправка у вигляді SMS здійснюється в автоматизованій системі документообігу суду. Відомості про дату і час доставки такої повістки роздруковують та долучають до матеріалів справи.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

Читайте на ГК:Децентралізація на Закарпатті: що гальмує процес об’єднання та перші успіхи територіальних громад / ВІДЕО
Читайте на ГК:Закарпатські поля у вогні. Рятувальники б’ють на сполох / ВІДЕО
Читайте на ГК:У суботу в Закарпатті оголосять день благоустрою
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (29 березня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:У Карпатах значний рівень лавинної небезпеки
Читайте на ГК:Сьогодні на Закарпатті очікується до 19° тепла
Читайте на ГК:Чорнобильці та учасники АТО самі можуть обрати санаторій для оздоровлення /ВІДЕО
Читайте на ГК:На Закарпатті ввели заборону на вилов риби /ВІДЕО
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградова, Іршави та Ужгорода 27 березня 2017 року

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus