1. Новини Закарпаття
  2. >

Минулого року закарпатці отримали понад півтисячі SMS - повісток до суду

21:09, 16 Cічня Влада

Торік Апеляційний суд Закарпатської області надіслав краянам – учасникам судового процесу 512 повісток до суду в електронному вигляді ( 2 239 SMS - повідомлень).

При цьому, через різні причини (тимчасова недоступність абонента, некоректне написання номера телефону) – 70 SMS - повісток за звітній період адресатам не доставлено. Щороку, серед учасників судового процесу дана послуга стає дедалі популярнішою. Так, з початку 2017-го нею вже скористалися три десятки краян, й відповідно, судом апеляційної інстанції краю направлено 123 SMS – повідомлення.

Просту і зручну у користуванні послугу в Україні запровадили у 2013 році. Головна її мета – своєчасно сповістити учасників про судове засідання, а також допомогти останнім оперативно отримати інформацію про час, дату і місце розгляду їхньої справи у суді. Крім того, інформування громадян у такий спосіб сприяє ефективній реалізації їх права на захист, а також економії коштів, призначених на забезпечення правосуддя.

Нагадуємо, якщо учасники судового процесу бажають скористатися цією послугою, для початку необхідно подати до суду відповідну заяву про намір отримати судову повістку за допомогою SMS - повідомлення по конкретній справі та номер мобільного, на який надсилатиметься повістка. Форму заявки можна оформити безпосередньо у суді, або ж роздрукувати її текст з офіційного веб-сайту Апеляційного суду краю (http://zka.court.gov.ua/sud0790/info/docs/sms/).

Судова повістка у вигляді SMS – повідомлення надсилається на номер мобільного, який вказаний у заяві. Текст повідомлення, його облік та відправка у вигляді SMS здійснюється в автоматизованій системі документообігу суду. Відомості про дату і час доставки такої повістки роздруковують та долучають до матеріалів справи.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Мукачева, Хуста та Ужгорода 23 травня 2017 року
Читайте на ГК:Закарпатські "пересічники" влаштували акцію під Верховною Радою / ВІДЕО
Читайте на ГК:Закарпатські патрульні виявили у водія мікроавтобуса речовини, схожі на наркотики
Читайте на ГК:Понад 9 тисяч закарпатців протягом місяця вирішили зробити біометричний паспорт
Читайте на ГК:Веловесна на Закарпатті втілена в рамках велофестивалю “Беризнянська біцігля” / ВІДЕО
Читайте на ГК:Двох нетверезих керманичів спіймали полісмени на закарпатських дорогах
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (23 травня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Українка хотіла перетнути КПП "Тиса" з підробленим паспортом
Читайте на ГК:На КПП "Малий Березний" затримали трьох нелегалів

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus