1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Виноградівська райрада готує звернення до Міністерства охорони здоров’я / ВІДЕО

18:00, 24 Грудня 0 Влада uliytest

Районні обранці стурбовані намірами столичних чиновників створити госпітальні округи в краї, якими не враховуються інтереси жителів Виноградівщини.

Ініціатором звернення на вчорашній сесії ради виступив депутат, лікар за професією Олександр Мілюков.

За попередньою інформацією в міністерстві планують створити госпітальні округи на Закарпатті з центрами в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Рахові та ще, можливо, у Тячеві,- розповів Олександр Мілюков.- Поза цими планами опиняється Виноградівський район. Це при тому, що в нашій райлікарні хороша матеріально-технічна база, наявний відповідний кадровий потенціал. До того ж географічно Виноградів знаходиться якраз посередині області, сюди зручно добиратися з довколишніх міст і районів.

Ініціативу депутата про звернення щодо створення госпітального округу з центром у Виноградові на сесії одностайно підтримали його колеги з усіх фракцій райради.

Варто зазначити, що внаслідок адміністративних перетурбацій в останні роки Виноградів позбувся управлінських офісів Укрпошти, МРЕВ, прокуратури, поліції, Укравтодору, юстиції. Ще раніше з міста забрали медичне училище, торгівельний технікум, заочний факультет університету.

Більше дивіться у ВІДЕО.

Читайте на ГК:На тротуарах у центрі Виноградова кришиться плитка / ВІДЕО
Читайте на ГК:Вперше на Закарпатті відбудеться свято «День мисливця»
Читайте на ГК:На Виноградівщині люди на колінах зустріли загиблого в АТО закарпатця / ФОТО
Стрічка
Система Orphus