1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові відкрили виставку під патронатом президента Угорщини / ВІДЕО

21:35, 18 Травня 0 Культура uliytest

55 митців єврокарпатського регіону представили виноградівцям своє бачення “Богородиці” (“Boldogasszany”).

Сьогодні у виставковому залі “Імпасто” у Виноградові відкрилася виставка “Богородиця” “Boldogasszany”. Протягом двох років її проводить дослідний інститут національної стратегії Будапешта і під патронатом президента Угорщини Яноша Адера.

Будапештський інститут відомий своїми виставками і турами у всьому світі. Це дуже високий рівень. Ми узгоджували цю подію майже два роки тому і я рада, що організатори тримають слово. Богородиця - це ж і покровителька нашого міста. Тому для “Імпасто” і для Виноградівщини виставка “Болдогоссонь” – це велика культурницька подія, - розповіла керуюча виставковим залом «Імпасто» Валентина Костьо.

Перед гостями і поціновувачами мистецтва виступили президент дослідного інституту національної стратегії  Єнев САС, доцент закарпатського інституту художнього мистецтва Атілла КОПРИВА, директор інституту мистецтва “ФОРРАШ” Норберт ТОВТ.

На огляд виноградівцям та гостям міста представлена творчість 55-ти митців. Роботи виконані у різних жанрах і стилях. Виставка триватиме до 14 червня 2017 року.

Нагадаємо, 19 травня в Ужгороді представлять живопис Марії Митрик. А нещодавно хустян вражав виступ чеського хору духовної пісні.

Читайте на ГК:Наша бисіда: Закарпатські бабусі розповіли про своє життя в минулому і в сьогоденні / ВІДЕО
Читайте на ГК:На Виноградівщині полісмени знайшли 24-річного водія – втікача
Читайте на ГК:Завтра в центральній частині Виноградова не буде води
Стрічка
Система Orphus