1. Новини Закарпаття
  2. >

Продаж алкоголю й тютюну поповнив бюджет Ужгородщини на 33 мільйони гривень

15:08, 04 Листопада Бізнес

З початку року від торгівлі підакцизними товарами до скарбниці Ужгородського району надійшло понад 33 млн. грн. акцизного податку.

Про це повідомили в Ужгородській ОДПІ.

Нагажаємо, платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізовують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування, наступні підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України, зокрема нафтопродукти, скраплений газ тощо.

Такий суб’єкт господарювання подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем продажу підакцизних товарів декларацію акцизного податку. 

Разом із цим, фахівці Ужгородської ОДПІ наголошують, що пунктом 7 розд. II Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку передбачено заповнення усіх показників Декларації у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

Тобто вартісні показники розділів Декларації заповнюються лише у гривнях.

Додаток 6 до Декларації в частині розрахункових даних заповнюється у гривнях з двома знаками після коми; сума податкового зобов’язання з акцизного податку (гр.7) зазначається у гривнях без копійок, округлення сум відбувається за загальновстановленими правилами.

Додаток 8 до Декларації заповнюється відповідно до вимог розділів, які він уточнює – тобто у гривнях без копійок.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Берегова, Виноградівщини та Мукачева 25 липня 2017 року
Читайте на ГК:Закарпаття пожинає плоди вчорашньої негоди / ВІДЕО
Читайте на ГК:На Закарпатських ринках вже з'явилися перші кавуни / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus