1. Новини Закарпаття
  2. >

Куди поїхати на заробітки за кордон: названо популярні країни

06.11.2017 13:49 Без кордонів

Заробітки за кордоном приваблюють багатьох громадян СНД: України, Білорусії, Молдавії та інших країн. Економічна ситуація на в Україні знаходиться на досить низькому рівні.

Заробітки за кордоном приваблюють багатьох громадян СНД: України, Білорусії, Молдавії та інших країн. Економічна ситуація на в Україні знаходиться на досить низькому рівні.

Закарпатці найчастіше їдуть працювати до Чехії, Угорщини, Росії та Німеччини. Серед плюсів роботи в цих країнах можна виділити:

- близькість до дому;

- конкурентна заробітна плата;

- розуміння мови (зокрема угорська, чеська та російська);

- спрощена процедура набуття громадянства та інші.

Окрім традиційних для закарпатців країн, з котрими межує область, наші громадяни також їдуть на заробітки навіть за океан.

До вашої уваги перелік країн від порталу trydes, куди поїхати на заробітки іноземцеві найпростіше:

Великобританія. Сюди спрямовуються фахівці в області IT- технологій. Минулого року тільки з України у Великобританію переїхало близько 6 тисяч працівників. Для переїзду, звичайно, потрібно знання англійської мови. Без кваліфікації знайти роботу буде набагато складніший. Немає сенсу шукати роботу у Великобританії нелегально. Сюди приїжджають молоді фахівці і випускники для того, щоб будувати кар'єру

Польща. Ця країна дуже лояльно ставиться до прийому українців та інших бажаючих заробити. Керівництво країни регулярно змінює законодавство в бік підвищення заробітної плати - тобто на користь трудових мігрантів, іноземних громадян. Польща на даний момент пропонує найбільше вакансій для громадян України. Велика кількість вакансій є в області сільського господарства, багато хто виїжджає на сезонні роботи зі збору врожаю. На другому місці це все робочі спеціальності від різноробочого до зварника. Є невелика частка інтересу до наших IT фахівцям. Але наших айтішників не обдуриш, вони шукають собі роботу трошки далі. У Польщі дуже багато легальної, але ще більше нелегальної роботи.

Скандинавські країни. Багато іноземців потрібно на сезонний збір ягід - брусниці, чорниці і морошки. Запрацювати в цій галузі можна до 1,5 тисяч євро за місяць. Ще одна область праці - робота на суднобудівельних заводах по ремонту і складанню судів. Такі вакансії відкриті у Фінляндії, Нідерландах і Норвегії. Випускники і студенти сільськогосподарських внз можуть поїхати в Данию працювати на тваринницьких фермах. Заробітна плата в цій сфері складає до двох тисяч доларів. Іноді працедавець надає житло і живлення.

Італія. Найпростіші вакансії, що не вимагають спеціальних навичок, - це прибирання, робота няні або доглядальниці. На прибиранні вулиць тут можна заробити до 12 євро в годину. Якщо наглядати за хворими і людьми похилого віку, можна заробити до тисячі євро в місяць. Прибирання будинків оплачується у розмірі 800 євро, робота няні - 1200 євро, помічник кухаря - 1500 євро. На деяких вакансіях пропонується безкоштовне проживання (няня, доглядальниця).

Таїланд. Для тих, кого лякає криза в Європі, краще податися на заробітки в Азію. У Таїланді найлегше знайти роботу у сфері туризму. Потрібно гідів, аніматорів, нянь по роботі з російськомовними туристами. Завжди є вакансії трансферних і екскурсійних гідів.

Нагадаємо, раніше українець розповів, чому не варто їхати на заробітки до Швеції.

Читайте на ГК:Італія посилює співпрацю з Закарпаттям: у регіоні планують збудувати інтермодальний термінал
Читайте на ГК:Водії забули про цензуру: ситуація на автошляхах Закарпаття змушує "грішити" думкою і словом (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні службовці, незамінні помічники, надійні напарники та вірні друзі: рідкісні кадри роботи чотирилапих закарпатських "митників" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська