1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна та Угорщина разом займуться річками на Закарпатті

21:55, 25 Листопада Без кордонів

Київ та Будапешт домовилися про майбутню співпрацю щодо впорядкування річок на Закарпатті.

Україна та Угорщина посилять співпрацю у природоохоронній сфері та вироблять спільний план майбутнього співробітництва. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за результатами зустрічі з Міністром національного розвитку Угорщини Міклошем Шестаком. 

«Ми маємо спільний кордон і спільний інтерес у природоохоронній роботі. Міклош Шестак добре знайомий із проблемами наших прикордонних регіонів. Українська делегація домовилася про вироблення спільного плану співпраці, у якому, зокрема, стануть пріоритетними питання впорядкування водних об’єктів  на Закарпатті», - повідомив Остап Семерак.

Він зазначив, що актуальними залишаються питання посилення співпраці між Україною та Угорщиною щодо  удосконалення систем прогнозування та моніторингу паводків, а також  можливостей акумулювання паводкового стоку у гірських та рівнинних місцевостях.

«Протягом останніх років, зокрема за фінансової допомоги Угорщини, проводяться роботи з модернізації спільної інформаційно-вимірювальної системи  «Тиса»,  яка призначена для прогнозування паводків та вжиття заходів щодо захисту територій від можливих затоплень. З огляду на це Україна зацікавлена у залученні фахівців та підтримці цього проекту», - зазначив Остап Семерак.

Він підкреслив, що все ж першочерговим напрямком міжнародного співробітництва України з Угорщиною є перехід  на європейські стандарти експлуатації і обслуговування прикордонних гідротехнічних споруд, обробка і передача інформації з питань протипаводкового захисту, надзвичайних ситуацій, гідрометеорології, якості прикордонних вод та обліку використання водних ресурсів.

Нагадаємо, 24 та 25 листопада українська урядова делегація перебуває з офіційним візитом в Угорщині.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Виноградова, Рахова та Мукачева 4 серпня 2017 року
Читайте на ГК:На Закарпатті лише 62% немовлят тримають на грудному вигодовуванні / ВІДЕО
Читайте на ГК:На Закарпатті оголошено 5 – й клас пожежної небезпеки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus