X
Get it on Google Play Ми створили швидкий і легкий додаток ГК для Android. Завантажте!
  1. Новини Закарпаття
  2. >

Німеччина і НАТО підтримали ідею про створення об'єднаної армії Євросоюзу

21:46, 02 Вересня Без кордонів

Loading...

Було підтримано ініціативу Угорщини і Чехії щодо тіснішої військової співпраці країн Євросоюзу до створення спільних Збройних Сил, передає Deutsche Welle.

"У цій дискусії і насправді подув свіжий вітер - не тільки зі Східної Європи і не тільки в тому, що стосується (створення Ред.). Європейської армії", - сказав Штайнмаєр в п'ятницю, 2 вересня, після зустрічі з Столтенбергом в Берліні , цитує агентство Reuters.

За словами міністра, цю ідею підтримують також його колеги з Франції та Італії. Втім, створення європейської армії Штайнмаєр вважає перспективною метою. "Безпека виклики для НАТО і ЄС - одні й ті ж, тому тісна співпраця вигідна всім", - додав Столтенберг. У той же час він зазначив, що потрібно уникнути дублювання структур, мовляв, НАТО і ЄС повинні швидше доповнювати один одного.

Як повідомила "Страна", лідери Угорщини і Чехії висловилися за ідею створення так званої об'єднаної європейської армії. За їх словами, спільні збройні сили сприяють зміцненню безпеки Євросоюзу, який сьогодні не стільки схильний до зовнішніх загроз, скільки тріщить від від напору біженців.

"Ми повинні зробити безпеку нашим пріоритетом Так що давайте почнемо створювати об'єднану європейську армію.", - Заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, де біженців відлякують черепами з цукрових буряків і навіть готові використовувати для цієї мети свинячі голови.

У минулому році голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер також закликав до створення об'єднаної армії ЄС. На його думку, єдині збройні сили Євросоюзу могли б стати важливим чинником у зміцненні безпеки континенту, в тому числі і перед обличчям можливої ​​військової загрози з боку Росії.

Читайте на ГК: У Ватикані змінено порядок визнання чудес
Читайте на ГК:У Москві 76-річного науковця засудили за держзраду
Читайте на ГК:Полячки зібрали під Сеймом багатотисячний мітинг проти заборони абортів / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Стрічка
Система Orphus