1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські митники виявили понад 1100 порушень законодавства

10:53, 27 Липня Без кордонів

Протягом 6 місяців 2016 року посадовими особами Закарпатської митниці ДФС виявлено 1122 факти порушення митного законодавства України на загальну суму 14,3 млн грн.

Безпосередні предмети правопорушення вилучались у 339 випадках, вартістю майже 13,1 млн грн.

Якщо проаналізувати цей період, то найбільше громадяни намагались незаконно ввезти продовольчі товари – всього 123 випадки на суму 2,6 млн грн. Асортимент харчових продуктів різний: борошно, молочні та макаронні вироби, фрукти тощо.

Що стосується підакцизних товарів, то з початку року зафіксовано незаконне ввезення алкогольних напоїв на суму 145 275 грн та вивезення тютюнових виробів на суму 3 млн 671 тис. грн.

Варто зазначити, що громадяни намагаються незаконно ввозити на територію України транспортні засоби з порушенням митного законодавства. В основному, митниці подають підроблені документи, або такі, що містять неправдиві відомості щодо вартості автомобіля (автомобілі, які вперше ввозяться на територію України) та щодо ідентифікаційного номера кузова транспортного засобу, коли він піддавався змінам кустарним способом. Всього у першому півріччі 2016 року зафіксовано 21 такий випадок, у яких вартість тимчасово вилучених транспортних засобів складає 9 млн 39 тис. грн.

Також, крім легкових автомобілів, громадяни намагались незаконно ввезти на територію нашої держави мотоцикли та мопеди, які підлягають сертифікації в Україні, а тому в обов’язковому порядку мають письмово декларуватись у разі їх ввезення на територію України. За 6 місяців 2016 року зафіксовано два випадки незаконного ввезення на територію України мотоциклів та мопедів на загальну суму 7 755 грн, повідомила ДФС у Закарпатській області.

Читайте на ГК:Ужгородські Карпати стартують в жіночій Суперлізі з домашнього поєдинку
Читайте на ГК:На городі іршавчанки виявили наркотичні речовини
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: соцслужби на місцях контролюватимуть використання допомоги при народженні дитини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus