1. Новини Закарпаття
  2. >

Особливі закарпатці представили Україну на міжнародному семінарі осіб з обмеженими фізичними можливостями в Словаччині

11:51, 28 Квітня Без кордонів

27 квітня 2016 року в Словаччині в місті Михайлівці відбувся масштабний міжнародний семінар осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Вперше в ньому активну участь прийняли інваліди з Закарпатської області.

У семінарі крім українців прийняли участь особи з особливими потребами зі Словаччини та Угорщини. Обговорювали на семінарі проблеми інвалідів, діяльність громадських організацій інвалідів протягом останнього року. Відрадно, що українські учасники на цьому семінарі змогли похвалитись успіхами зі створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в місті Ужгороді.

Як відомо нещодавно Ужгородська міська рада спільно з Закарпатською обласною радою виділили на будівництво вищезгаданого центру 2,5 млн. грн. Від України на семінарі активно виступали голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та начальник Закарпатського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Чегіль.

Крім того, голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець домовився з присутніми представниками Кошицького університету про можливість безкоштовного навчання в ньому закарпатських інвалідів. Для них також передбачені програми часткового працевлаштування протягом їх навчання в університеті. Всі бажаючі особи з обмеженими фізичними можливостями можуть детальніше дізнатись про умови вступу до Кошицького університету на його офіційному сайті.

Організатором семінару виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова).

Ініціював участь закарпатських інвалідів у цьому чудовому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Берегова, Виноградівщини та Мукачева 25 липня 2017 року
Читайте на ГК:Закарпаття пожинає плоди вчорашньої негоди / ВІДЕО
Читайте на ГК:На Закарпатських ринках вже з'явилися перші кавуни / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus