3. Світ
  4. > >

Закарпатці стали призерами на Будімірському напівмарафоні в Словаччині / ФОТО

21.04.2015 10:42 0 Без кордонів

Традиційні легкоатлетичні старти "Будімірський напівмарафон" зібрали 19 квітня кількасот любителів випробувати свої сили

Серед спортсменів окрім жителів Словаччини були також представники клубів Польщі, Угорщини та України. Учасники долали трасу довжиною 21 кілометр і 98 метрів у три кола – асфальтівкою з селища Будімір через Кральовце і Вайковце.

Першість у загальному заліку з результатом 1 година 8 хвилин і 18 секунд виборов 29-річний член збірної команди Словаччини Йозеф Урбан з клубу JM Demolex із Бардейова.

Кубок за друге місце на подіумі серед спортсменів основної групи (не старших 39 років) вручено 24-річному спортсмену з Мукачева (Закарпатська область, Україна) Сергію Расчупкіну, який завершив змагання з особистим рекордом – за 1:11.39.

Бронзовим призером став поляк Марцін Стоковець – 1:12.45.

П’ятий результат, після Ярослава Любінські з Польщі – у 32-річного ужгородця Едуарда Гапака, срібного призера Нью-Йоркського напівмарафону.

В категорії спортсменів віком від 40 до 49 років переміг львів’янин Віктор Стародубцев, другим фінішував екс-чемпіон Словаччини з марафонського бігу Імріх Пастор з Кошице, на третьому та четвертому місцях ужгородці Анатолій Малий та Орест Баб'як.

В змаганнях серед жінок перемогла івано-франківка Оксана Угринчук з клубу JM Demolex із Бардейова (1:25.21), срібною призеркою стала Наталія Малая з Ужгороду (1:29.11), бронза у словачки Габріели Слафковської (1:30.57).