Аж душа радіє від таких пейзажів

Досить оригінально пройшов «День довкілля» у селі Великі Ком’яти.У всьому світі – це створення нових лісових насаджень, а в Ком’ятах це знищення існуючих. Всюди дерева обрізають та доповнюють молодими, а у нас ріжуть та продають.


   Саджанці «переграли» — бюджетні кошти вкрали, дерева порізали і успішно продали. Тридцять машин по півтора тисячі кожна. Невже у Президентському Указі «Про День навколишнього середовища» йдеться про таку схему роботи. В любій, навіть нецивилізованій країні – це кримінал. Страшно дивитися при виїзді з Ком’ят у напрямку Заріччя, більше 80-ти величезних дерев зрізали.

  Головна мета св’ята – підвищення рівня свідомості Українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища, виходить, головною небезпекою для цього середовища є деякі  не розумні представники влади.

  Не залишилися без пильної уваги Костелеби — Веремчук (великої подруги Грабки)і дерева на цвинтарі. Цинічно і нагло їх зрізали, пні запалили щоб потім списати на сухостій, при чому сухостій не чіпали по тій же причині маскування. Хоча не треба бути великим спеціалістом, щоб визначити в якому стані дерева були зрізані. На цвинтарі «газдували» суто Наталині люди.

   Спершу ріка – продаж глини у промислових масштабах, тепер «озеленення» — дерева, це не влада – а екологічне лихо якесь. Що буде наступним у талановитих можновладців.

  Невже Граб Тетяні людині, яка багато де робила не малі кошти бачила, важко зрозуміти, що більшість зрізаних дерев із нею майже однолітки і ніякого відношення до прибирання і озеленення ці дії не мають.

  Є велике прохання до Граб Тетяни і до Костелеби – Веремчук Наталії, яку інтересно називають у її угрупуванні по кличці «Мама», не проводити «День довкілля» в Ком’ятах, бо якщо вони його проведуть ще раз «озеленення» по своїм поняттям, то Ком’яти залишаться взагалі без дерев. Але якщо вони дуже хочуть це зробити наступного року, то нехай проведуть цю акцію краще у себе вдома, там нехай все позрізають як сухостій і кар’єр там собі нехай викопують чим глибший.

2 коментарі

Analitik
Граб Тетяна не лише погодила це «озеленення», а й примусово загнала працівників адміністрації у В.Ком«яти допогати Костелебані.
Xripta
А ви ніколи не замислювалися, ЧОМУ, керівники змушені виганяти людей на такі роботи? Тому що наші люди настільки байдужі до довкілля що самі б ніколи не почали робити подібне. І ось вам доказ того що наші люди — свині goloskarpat.info/blog/18791.html

Залишити коментар

Комментировать при помощи:


У нас не можна писати коментарі анонімно. Зареєструйтеся та авторизуйтеся на сайті. Це просто. Спробуйте!