«Ефект метелика» у дії

Блог им. Ameli: «Ефект метелика» у дії

 

Ефект метелика — термін у природничих науках, що означає властивість деяких хаотичних систем, при якій навіть незначний вплив на систему може мати великі та непередбачені наслідки де-небудь в іншому місті.


Цьому явищу навіть було присвячено однойменний фільм, і зараз ми можемо спостерігати його на ділі. Якщо проаналізувати за невеличкий період ту інформаційну складову нашого життя, якою нас «годують» телевізійні новини та газети, то стає зрозумілим, чому природа мститься нам і за що.

Насильство породжує насильство – погляньте тільки, що показують по телевізору на всіх каналах — фільми, передачі, новини: ДТП, убивство, ЧП, криза, розруха. І що ми маємо? Ефект  метелика. Природа відплачує людству за гріхи, зима посеред березня, повені, пожежі, літом – засуха. Треба остепенитися і подумати, наскільки правильний той напрямок, у якому рухається людство!

 «…на землі настануть такі тяжкі для людей часи, яких ще не бувало з початку світу. Будуть різні стихійні лиха, голод, моровиці, землетруси, часті війни. Примножаться беззаконня; віра ослабне; у багатьох охолоне любов одне до одного. З`явиться багато фальшивих пророків і вчителів, які спокушатимуть людей і розбещуватимуть їх згубними вченнями. Та спочатку буде проповідано Євангеліє Христове по всій землі, на свідчення усім народам. Перед самим кінцем світу будуть великі страшні знамення на небі; море хвилюватиметься і збуриться; сум і відчай опанують людьми, так що вони тремтітимуть від страху і від очікування лиха для всього світу. В ті дні, після скорботи тієї сонце затьмариться, місяць не дасть свого світла, зірки спадуть з неба і сили небесні захитаються. Тоді з`явиться на небі знамення Ісуса Христа (хрест Його); тоді заплачуть усі племена земні (від страху суду Божого) і побачать Ісуса Христа, що йде на хмарах небесних із силою і славою великою. Як блискавка сяє на небі, від сходу до заходу (й одразу буває видимою скрізь), таким (видимим для всіх, раптовим) буде пришестя Сина Божого.»

Цей уривок із Пророцтва Ісуса Христа про кінець світу і друге Його пришестя багато чого пояснює, але не міняє неминучого… Зупиніться, поки ще є час щось змінити…

0 коментарів

Залишити коментар

Комментировать при помощи:


У нас не можна писати коментарі анонімно. Зареєструйтеся та авторизуйтеся на сайті. Це просто. Спробуйте!