1. Новини Закарпаття

Інфрачервоні конвектори – тепло у вашому будинку

Ще до настання холодів варто задуматися про те, щоб у вашій оселі було тепло. Інфрачервоні конвектори користуються популярністю у сучасному світі. Вони не сушать повітря, економічні у плані витрати кількості енергоносія, здатні забезпечити зональне обігрів. Після включення інфрачервоного обігрівача тепло відчувається відразу. На сайті Sun WAY ви зможете ознайомитися з гідними пропозиціями та вибрати якісні інфрачервоні конвектори, після чого залишиться оформити замовлення зі швидкою та зручною доставкою. Не доведеться навіть виходити із дому. Зекономивши багато часу завдяки зручному розподілу товарів у каталозі у відповідних розділах, ви зможете комфортно здійснити пошук у зручний час.

Зупинивши вибір на інфрачервоному конвекторі, ви можете бути впевнені, що обігрів кімнати почнеться набагато раніше, ніж у випадку з масляним обігрівачем. Інфрачервоний обігрівач віддає тепло в довкілля шляхом інфрачервоного випромінювання. Променева енергія опалювального приладу поглинається навколишніми поверхнями, при цьому перетворюючись на теплову енергію. Поверхні нагріваються та віддають тепло повітрю.

Існують різні види інфрачервоних конвекторів. Їх успішно використовують на тваринницьких фермах та птахофабриках для того, щоб обігрівати місця сну та годівлі, а також вирощування молодняку для організації роботи інкубаторів. Інфрачервоні нагрівальні прилади незамінні в теплицях, а також оранжереях – для прогрівання ґрунту із настанням заморозків.

Центральне опалення – зручний спосіб підтримки позитивної температури в квартирах багатоповерхівок. Це стосується індивідуальних котеджів, власники яких часто підключаються до центрального опалення. При цьому багато хто стикається з тим, що температура в будинку або квартирі набагато нижча за комфортну, особливо восени і навесні. За допомогою інфрачервоних обігрівачів стає можливим досягти максимального комфорту - у приміщенні завжди буде тепло та затишно. Подібне додаткове джерело енергії – чудове рішення для швидкого прогрівання кімнати. Серед переваг варто виділити і безшумність роботи, а також простоту встановлення та експлуатації. Інфрачервоні обігрівачі можна використовувати і у побуті, і у громадських будівлях. Деякі моделі призначені для обігріву виробничих приміщень.