1. Новини Закарпаття
  2. >

Єрмолаєв: тоталітаризація української влади стає очевидною / ВІДЕО

11:29, 21 Вересня 0 Аналітика Автор: Голос Карпат

Директор Національного інституту стратегічних досліджень у 2010-2014 роках, політолог Андрій Єрмолаєв назвав очевидним факт тоталітаризації української влади на чолі з президентом Порошенком.

Крім того, Єрмолаєв назвав основні чинники успіху для гравців найближчої виборчої кампанії та охарактеризував актуальні проблеми. Більше дивіться у відео.

Сьогодні величезна кількість людей опинились в прямій залежності від бюджетної підтримки. Мова не лише про пенсіонерів, але й за компенсаціях за тарифи, пільги, які виникають як необхідність виживання багатьох сімей. Це і нова робоча сила, яка за визнанням уряду складає не 400 тисяч людей, офіційно зареєстрованих у центрах зайнятості, а близько 2 мільйонів. А якщо порахувати кількість українців, які в цю секунду працюють за кордоном, то мова йде про 5-6 мільйонів працездатних людей, не зайнятих в національній економіці, але які зберігають громадянство. Питання, як “зрізати” цю силу, як зберегти її лояльною - одне з ключових для діючого режиму. Третій момент - фінансовий контроль. Мотивація - війна, пошук джерел фінансування сепаратистів.

Усі великі транзакції суб’єктів господарювання зараз під жорстким контролем як фінансових органів, так і силових структур. Очевидно, що під контролем знаходяться всі більш-менш вагомі господарюючі суб’єкти, не залежно, чи мають вони відносини з державою, тендерами, чи ні. Третій момент - діяльність спецслужб.

Все очевидніше те, що рівень контролю в інформаційному полі, як в мережах, так у зв’язку, мобільному зв’язку, факти стеження за відомими людьми… Не тільки трагедія з Шереметом, але й історія з Лещенком показала, що “під ковпаком” опинились усі більш-менш вагомі політичні чи громадські діючі суб’єкти. І це не жарти…

Нагадаємо, раніше нардеп VII скликання Іван Бушко висловив думку, що в української влади проявляються авторитарні замашки.

Читайте на ГК:Україна допускає нове звернення до суду ООН
Читайте на ГК:Американка проїхала з тілом у валізі понад півтори тисячі кілометрів
Читайте на ГК:Україна введе електронні візи для іноземців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus