X
Get it on Google Play Ми створили швидкий і легкий додаток ГК для Android. Завантажте!
  1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Платники Хустщини перерахували 171 мільйон гривень єдиного соціального внеску

08:37, 10 Грудня Аналітика

Loading...

Незважаючи на складну суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в країні динаміка надходжень до бюджету Хустщини залишається стабільною.

За січень-листопад 2015 року платники регіону сплатили 171 млн грн єдиного соціального внеску, що на 19 млн грн більше за відповідний період минулого року. У листопаді платники м. Хуст та Хустського району направили до державної скарбниці 15 млн грн внеску.

Хустська ОДПІ нагадує, що фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають найманих працівників, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований на календарний місяць, не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітнім.

У разі несвоєчасної або неповної сплати єдиного соціального внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного соціального внеску, несуть адміністративну відповідальність.

За матеріалами Хустської ОДПІ.

Читайте на ГК:Школярка з Хустщини виступила на центральному телеканалі з проханням не закривати музичну школу в її селі / ВІДЕО
Читайте на ГК:Хустські роми ловлять гроші прямо з фонтану / ФОТО
Читайте на ГК:Завершено роботу над фільмом, зйомки якого проходили в Хусті

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Стрічка
Система Orphus